Dom Novi Vinodolski

Na predaj · Novi Vinodolski · Primorsko-goranska

5 Izby 110 m² Plocha 3 Kúpeľne
Ponuková cena 285 000 € 2 591 €/m²

Popis nehnuteľnosti

Novi Vinodolski - dvojdom s 3 apartmánmi
Na predaj je dvojdom v Novi Vinodolski, ktorý sa nachádza v pokojnej lokalite obklopenej prírodou a zároveň v pešej vzdialenosti od pláže, obchodov a reštaurácií.
Nehnuteľnosť predstavuje vynikajúcu príležitosť na prenájom turistov, investíciu alebo kombináciu súkromného využitia a prenájmu.
Dom má 110 m2 obytného priestoru a pozostáva z prízemia a dvoch poschodí, v ktorých sú rozdelené tri samostatné byty.
Každý apartmán funguje ako samostatná jednotka, ktorá umožňuje vysokú flexibilitu pri organizácii ubytovania a realizácii príjmov z prenájmu.Špeciálnou hodnotou tejto nehnuteľnosti je záhradná plocha 330 m2, ktorá zahŕňa dvor a záhradu, ktorá je ideálna pre pobyt vonku, relaxáciu alebo pridanie ďalšieho vybavenia podľa vlastných potrieb.
Vedľa domu sa nachádza garáž a dve ďalšie parkovacie miesta, čo je významná výhoda v tejto oblasti.Dom je juhozápadnej orientácie, ktorá zaisťuje dobré prirodzené osvetlenie počas dňa.
Tiché prostredie, blízkosť všetkej občianskej vybavenosti a funkčné rozdelenie priestoru robia túto nehnuteľnosť obzvlášť zaujímavou pre kupujúcich, ktorí hľadajú dom v Novi Vinodolski s potenciálom pre turistický prenájom.
Tento dvojdom predstavuje kvalitnú investíciu v atraktívnej a cenovo dostupnej lokalite s už zavedeným konceptom bytov a upravenou záhradou.

CROREAL

PriceCheck

Spoľahlivosť: Vysoká
Táto ponuka 2 591 €/m²
Medián podobných ponúk 2 881 €/m²
Rozdiel oproti mediánu -10,1 %

Ponuková cena za m² je mierne pod mediánom porovnateľných ponúk.

Cenová pozícia 39.

Cena za m² je vyššia než pri 39 % porovnateľných ponúk.

Bežné cenové rozpätie: 2 251 €/m²–3 562 €/m² Porovnané s 44 podobnými ponukami
Zobraziť podrobnú analýzu
Odhad ročnej dane z nehnuteľnosti: 110 €–550 € Podľa sadzby obce Novi Vinodolski pre rok 2026.

Ponuky tejto nehnuteľnosti

5 Ponúk

Doplňujúce informácie

Cena
285 000 €
Status
Na predaj
Kategória
Dom
Poloha
Novi Vinodolski
Okres
Novi Vinodolski
Župa
Primorsko-goranska
PSČ
51250
Obytná plocha
110 m²
Veľkosť pozemku
330 m²
Izby
5
Kúpeľne
3
Garáž
1
ID inzerátu
328631

Čo AI našla v popise

Garáž
Záhrada
Parkovacie miesta

Tieto vlastnosti automaticky rozpoznala AI z textu inzerátu. Nemusia byť úplne presné a nie sú overené realitnou kanceláriou.

Časté otázky k nehnuteľnosti

Koľko stojí táto nehnuteľnosť?

Cena: 285 000 € · Cena za m²: 2 591 €/m²

Aká veľká je táto nehnuteľnosť?

Obytná plocha: 110 m² · Veľkosť pozemku: 330 m²

Koľko má nehnuteľnosť izieb a kúpeľní?

Izby: 5 · Kúpeľne: 3

Je ponuková cena primeraná v porovnaní s podobnými ponukami?

Ponuková cena za m² je mierne pod mediánom porovnateľných ponúk. Porovnané s 44 podobnými ponukami.

Ponúka túto nehnuteľnosť viac realitných kancelárií?

Áno. jo-da nekretnine d.o.o. – 265 000 €; Four Nekretnine d.o.o. – 285 000 €; Dogma nekretnine d.o.o. – 285 000 €; Remax Centar nekretnina – 285 000 €; RELAX Nekretnine – 285 000 €.

Ukázať na mape

Poloha: Novi Vinodolski, Primorsko-goranska - Dom Ukázať na mape

O lokalite: Novi Vinodolski

Novi Vinodolski je mesto v Kvarnerskom zálive, v Chorvátsku. Nachádza sa 40 km juhovýchodne od Rijeky a cca 8 km od Crikvenice. Patrí do Prímorsko-gorskokotarskej župy a mesto samotné má 4 119 obyvateľov. Mesto je finančne závislé na turizmu, ktoré prevažne prichádza z vnútrozemných regiónov Chorvátska, ale aj z Nemecka, Slovínska, Česka či aj samotného Slovenska.

Počet obyvateľov: 4 328

Zdroj: Wikipedia

Zdieľať s priateľmi

Kontaktovať makléraInfo Môžete písať správy vo vašom rodnom jazyku, predajca automaticky obdrží preloženú správu do jazyka, ktorý preferuje