Dom Sveti Lovreč Pazenatički
Na sprzedaż · Sveti Lovreč · Istarska
Opis nieruchomości
Dom z dwoma mieszkaniami i pięknym podwórkiem
W pobliżu Sveti Lovreč oferujemy na sprzedaż ten piękny dom z dwoma oddzielnymi mieszkaniami.
Dom rozciąga się na 170 m2 na dwóch piętrach, które w rzeczywistości są dwoma jednostkami mieszkalnymi z oddzielnymi wejściami.
Każde mieszkanie składa się z otwartej koncepcji przestrzeni, łączącej salon, jadalnię i kuchnię, dwie sypialnie oraz łazienki.
W salonie znajduje się kominek, który zapewnia wyjątkową atmosferę w miesiącach zimowych.
W przestronnym ogrodzie znajduje się basen o powierzchni 32 m2, strefa do opalania oraz kuchnia letnia, umożliwiająca jedzenie i spotkania na świeżym powietrzu z rodziną i przyjaciółmi w cieplejszych miesiącach.
Dom posiada również duży dziedziniec otoczony piękną przyrodą.
Dom jest w pełni klimatyzowany, a w każdym mieszkaniu znajduje się kominek na drewno.
Warto również zauważyć, że dom jest bardzo interesujący ze względu na swoją lokalizację w pobliżu miast Vrsar, Poreč i Rovinj.
Sveti Lovreč leży w zachodniej części półwyspu Istria.
Ta ukryta perła jest jednym z najlepiej zachowanych średniowiecznych miast obronnych w Istrii.
>>bos_Latn<< Osada została nazwana od kościoła św. Wawrzyńca pochodzącego z VIII wieku, natomiast romański dzwonnicę obok niego włączono w XI wieku i znajduje się ona w lokalnym cmentarzu w pobliżu osady.
Okrągła forma osady sięga czasów prehistorycznych, kiedy na tej samej wzgórzu znajdował się fort.
Już w czasach Bizancjum Lovrec był umocniony wałami i wieżami, które później zostały gruntownie odnowione, a większość widocznych dziś fortyfikacji pochodzi z okresu weneckiego, kiedy to administracja wojskowa całej weneckiej części Istrii mieściła się w Sveti Lovrec.
Okoliczne tereny Sveti Lovreč otaczają liczne mniejsze wioski, w których wybudowano wiele pięknych willi.
Warto podkreślić, że Sveti Lovreč staje się pożądanym miejscem turystycznym oraz niezwykle atrakcyjnym miejscem do budowy i zamieszkania.
Custom ID: D-194
Contact: Danijela Kocijančić, [email protected], +385 91 268 2467
Zwiedzanie nieruchomości jest możliwe po podpisaniu umowy pośrednictwa, będącej podstawą wszelkich dalszych działań związanych ze sprzedażą, wszystko zgodnie z ustawą o pośrednictwie w obrocie nieruchomościami.
W przypadku podjęcia decyzji o zakupie tej nieruchomości, opłata agencji wynosi 3% + VAT od uzgodnionej ceny zakupu i jest płatna po zawarciu umowy kupna.
PriceCheck
Cena ofertowa za m² jest znacznie poniżej mediany porównywalnych ofert.
Cena za m² jest wyższa niż w 12 % porównywalnych ofert.
Pokaż szczegółową analizę
Najbardziej podobne oferty
Sveti Lovreč
590 000 € · 168 m²
3 512 €/m²
Podobieństwo 86 %
Vrsar
280 000 € · 170 m²
1 647 €/m²
Podobieństwo 82 %
Sveti Lovreč
595 000 € · 168 m²
3 542 €/m²
Podobieństwo 81 %
Sveti Lovreč
595 000 € · 168 m²
3 542 €/m²
Podobieństwo 81 %
SVETI LOVREČ PAZENATIČKI
590 000 € · 142 m²
4 155 €/m²
Podobieństwo 79 %
Sveti Lovreč
675 000 € · 174 m²
3 879 €/m²
Podobieństwo 75 %
Sveti Lovreč
750 000 € · 160 m²
4 688 €/m²
Podobieństwo 71 %
Sveti Lovreč
960 000 € · 180 m²
5 333 €/m²
Podobieństwo 71 %
Porównanie opiera się na aktualnych cenach ofertowych w bazie CroReal. Nie jest wyceną wartości rynkowej ani rzeczywistą ceną sprzedaży.
Dodatkowe informacje
- Cena
- 470 000 €
- Status
- Na sprzedaż
- Kategoria
- Dom
- Lokalizacja
- Sveti Lovreč Pazenatički
- Powiat
- Sveti Lovreč
- Żupania
- Istarska
- Kod pocztowy
- 52448
- Powierzchnia użytkowa
- 170 m²
- Powierzchnia działki
- 1 431 m²
- Pokoje
- 5
- Łazienki
- 4
- ID ogłoszenia
- 218079
Co znalazła nasza AI w opisie
- Klimatyzacja
- Ogród
- Basen
Te cechy zostały automatycznie wykryte przez AI na podstawie opisu oferty. Mogą nie być w pełni dokładne i nie zostały zweryfikowane przez agencję.
Najczęstsze pytania o tę nieruchomość
Ile kosztuje ta nieruchomość?
Cena: 470 000 € · Cena za m²: 2 765 €/m²
Jak duża jest ta nieruchomość?
Powierzchnia użytkowa: 170 m² · Powierzchnia działki: 1 431 m²
Ile pokoi i łazienek ma ta nieruchomość?
Pokoje: 5 · Łazienki: 4
Czy cena ofertowa jest adekwatna w porównaniu z podobnymi ogłoszeniami?
Cena ofertowa za m² jest znacznie poniżej mediany porównywalnych ofert. Porównano z 34 podobnymi ofertami.
Pokaż na mapie
Pokaż na mapie
O okolicy: Gmina Sveti Lovreč
Gmina Sveti Lovreč – gmina w Chorwacji, w żupanii istryjskiej.
Liczba mieszkańców: 960
Źródło: Wikipedia
