Komerčné Marija Bistrica

Na prenájom · Marija Bistrica · Krapinsko-zagorska

220 m² Plocha 1 Kúpeľne
Ponuková cena 1 000 €

Popis nehnuteľnosti

Obchodno‑obytný priestor, 220 m², Marija Bistrica, blízkosť centra
CASA BELLA z ponuky vyniká obchodno-bývalý priestor od 220 m² na prenájom na atraktívnej lokalite blízko centra Marije Bistrice. Frekventná a ľahko viditeľná lokalita a vynikajúce dopravné spojenie robia tento priestor vhodným pre množstvo činností. Priestor je po prípadnom malom osviežení okamžite nastihovateľný. Skladá sa z: - 184 m², obchodnej časti s 2 WC - samostatný byt 36 m² s vlastnou kúpeľňou a vstupom Ďalšie výhody: - prenajíma sa so všetkým vybavením pre gastronómiu - po prípadnom malom osviežení okamžite nastihovateľný - atraktívna a pokojná lokalita blízko centra - rozdelenie priestoru na časti – možnosť prispôsobenia - funkčný obytný diel 36 m² v cene prenájmu - v cene prenájmu ďalšie vonkajšie skladisko 30 m² - veľké parkovisko v rámci komplexu Tento obchodno-bývalý komplex je pravá rarita najmä na tejto lokalite, pretože v cene prenájmu získavate veľký obchodný priestor 184 m² s funkčným rozložením, ktoré umožňuje prispôsobenie rôznym činnostiam, funkčný a okamžite nastihovateľný byt 36 m² a navyše získavate aj veľké parkovisko a ďalšie skladisko 30 m².

Doplňujúce informácie

Cena
1 000 €
Status
Na prenájom
Kategória
Komerčné
Poloha
Marija Bistrica
Okres
Marija Bistrica
Župa
Krapinsko-zagorska
PSČ
49246
Obytná plocha
220 m²
Kúpeľne
1
Toalety
2
ID inzerátu
361759

Časté otázky k nehnuteľnosti

Koľko stojí táto nehnuteľnosť?

Cena: 1 000 €

Aká veľká je táto nehnuteľnosť?

Obytná plocha: 220 m²

Koľko má nehnuteľnosť izieb a kúpeľní?

Kúpeľne: 1

Ukázať na mape

Poloha: Marija Bistrica, Krapinsko-zagorska - Komerčné Ukázať na mape

O lokalite: Marija Bistrica

Marija Bistrica je obec a obec v Krapinsko-zagorskej župe v strednom Chorvátsku, ktorá sa nachádza na svahoch pohoria Medvednica v regióne Hrvatsko Zagorje severne od hlavného mesta Záhreb. Obec má 5,553 obyvateľov, s 1,045 obyvateľov v samotnej osade.

Počet obyvateľov: 5 553

Zdroj: Wikipedia

Zdieľať s priateľmi

Kontaktovať makléraInfo Môžete písať správy vo vašom rodnom jazyku, predajca automaticky obdrží preloženú správu do jazyka, ktorý preferuje