Dom Mošćenička Draga

Na predaj · Mošćenička Draga · Primorsko-goranska

4 Izby 280 m² Plocha 3 Kúpeľne
Ponuková cena 1 100 000 € 3 929 €/m²

Popis nehnuteľnosti

Dom Mošćenička Draga, 280 m2
Predávame modernú kľúčovú vilu len 15 minút chôdze od jednej z najkrajších chorvátskych pláží – Moenička Draga. Projekt predpokladá výstavbu modernej vily s celkovou plochou 280 m2. Budova je určená na bývanie ako rodinný dom s jedným bytom. Poschodia budovy sú suterén + prízemie + poschodie. Suterén je úplne pod zemou a obsahuje ďalšie miestnosti a krčmy. V prízemí sa nachádza obývačka a kuchyňa s jedálenským priestorom napojeným na vonkajšiu terasu. Na poschodí sú tri izby a kúpeľne. Horizontálne a vertikálne rozmery budovy a otvory v nej, dizajn fasády a použité stavebné materiály sú zosúladené s hodnotami prostredia v súlade s najnovšími poznatkami a dosiahnutiami. Výber dokončovacích materiálov, ako je parket, keramické sanitárne zariadenia, vnútorné dvere, vstupné dvere a okná, je venovaný veľkému pozornosti a usilujeme sa, aby všetko nainštalované vybavenie a materiály boli vysokej kvality a trvácne. Budova je navrhnutá architektonicky funkčne, integrovaná do existujúceho terénu, ktorý bol terasovaný na prekonanie svahu na strmom teréne. Podstavy stien sú z oceľobetónu, potiahnuté kameňom. Existujúca konfigurácia terénu je zachovaná čo najviac. Dom je orientovaný tak, aby z všetkých priestorov na všetkých poschodiach, ako aj z terás a záhrady, bol krásny výhľad na more. Veľké sklenené plochy v prízemí, okrem krásneho výhľadu, zabezpečujú dostatočné prirodzené svetlo. Priestor na stavebnom pozemku je usporiadaný tradičným spôsobom úpravy krajiny, pričom sa rešpektujú funkčné a dizajnové charakteristiky krajiny. Pri úprave prostredia budú vysadené pôvodné druhy rastlín. Na pozemku sú zabezpečené dve kryté parkovacie miesta, umiestnené v južnej časti pozemku, pred obytnou budovou, aby bolo možné ich priamo prístupovať z dopravnej zóny. Parkoviská sú vyhlúbené na troch stranách a rovná plocha strechy je zelená plocha, ku ktorej sa pristupuje existujúcou vonkajšou schodiskom umiestneným na zemi.

CROREAL

PriceCheck

Spoľahlivosť: Vysoká
Táto ponuka 3 929 €/m²
Medián podobných ponúk 4 636 €/m²
Rozdiel oproti mediánu -15,3 %

Ponuková cena za m² je výrazne pod mediánom porovnateľných ponúk.

Cenová pozícia 23.

Cena za m² je vyššia než pri 23 % porovnateľných ponúk.

Bežné cenové rozpätie: 4 000 €/m²–5 911 €/m² Porovnané s 40 podobnými ponukami
Zobraziť podrobnú analýzu
Odhad ročnej dane z nehnuteľnosti: 1 092 € Podľa sadzby obce Mošćenička Draga pre rok 2026.

Doplňujúce informácie

Cena
1 100 000 €
Status
Na predaj
Kategória
Dom
Poloha
Mošćenička Draga
Okres
Mošćenička Draga
Župa
Primorsko-goranska
PSČ
51417
Obytná plocha
280 m²
Veľkosť pozemku
350 m²
Izby
4
Kúpeľne
3
Garáž
1
Výhľad na more
Áno
ID inzerátu
57098

Čo AI našla v popise

Záhrada
Parkovacie miesta
Výhľad na more
Terasa

Tieto vlastnosti automaticky rozpoznala AI z textu inzerátu. Nemusia byť úplne presné a nie sú overené realitnou kanceláriou.

Časté otázky k nehnuteľnosti

Koľko stojí táto nehnuteľnosť?

Cena: 1 100 000 € · Cena za m²: 3 929 €/m²

Aká veľká je táto nehnuteľnosť?

Obytná plocha: 280 m² · Veľkosť pozemku: 350 m²

Koľko má nehnuteľnosť izieb a kúpeľní?

Izby: 4 · Kúpeľne: 3

Je ponuková cena primeraná v porovnaní s podobnými ponukami?

Ponuková cena za m² je výrazne pod mediánom porovnateľných ponúk. Porovnané s 40 podobnými ponukami.

Ukázať na mape

Poloha: Mošćenička Draga, Primorsko-goranska - Dom Ukázať na mape

O lokalite: Mošćenička Draga

Mošenička Draga je mesto v Chorvátsku v župe Primorje-Gorski Kotar. Nachádza sa juhozápadne od Opatija pod Mt. Učka. Osada Mošenička Draga sa vyvinula ako rybársky prístav mesta Mošenice a prvýkrát sa spomína v 1436.

Počet obyvateľov: 1 288

Zdroj: Wikipedia

Zdieľať s priateľmi

Kontaktovať makléraInfo Môžete písať správy vo vašom rodnom jazyku, predajca automaticky obdrží preloženú správu do jazyka, ktorý preferuje