Mieszkanie Novi Vinodolski

Na sprzedaż · Novi Vinodolski · Primorsko-goranska

3 Pokoje 63 m² Powierzchnia 1 Łazienki
Cena ofertowa 315 000 € 5 000 €/m²

Opis nieruchomości

NOVI VINODOLSKI, BRIBIRSKA OBALA, mieszkanie 130m od morza
Na sprzedaż mieszkanie w jednej z najpiękniejszych lokalizacji crikvenicko-winodolskiej riwiery, oddalonego zaledwie 130 metra od morza! Mieszkanie o łącznej powierzchni użytkowej 51,64 m² składa się z przedpokoju, salonu, dwóch sypialni, dwóch kuchni, łazienki i zadaszonego tarasu o powierzchni 40m2. Taras z grillem służy jako drugi salon, idealne miejsce do relaksu i spotkań przez cały rok. Mieszkanie otoczone jest pięknie zagospodarowanym ogrodem obsadzonym roślinnością śródziemnomorską, który zapewnia poczucie intymności, cienia i zieleni. Posiada dwa miejsca parkingowe i widok na morze. Idealna nieruchomość na wypoczynek i przyjemność!

CROREAL

PriceCheck

Wiarygodność: Wysoka
Ta oferta 5 000 €/m²
Mediana podobnych ofert 4 592 €/m²
Różnica względem mediany +8,9 %

Cena ofertowa za m² jest nieco powyżej mediany porównywalnych ofert.

Pozycja cenowa 63.

Cena za m² jest wyższa niż w 63 % porównywalnych ofert.

Typowy przedział cen ofertowych: 3 537 €/m²–5 483 €/m² Porównano z 50 podobnymi ofertami
Pokaż szczegółową analizę
Oficjalne ceny sprzedaży (Novi Vinodolski): 2 499 €/m² Źródło: MPGI, 2025
Szacowany roczny podatek od nieruchomości: 63 €–315 € Na podstawie stawki gminy Novi Vinodolski na 2026 rok.

Dodatkowe informacje

Cena
315 000 €
Status
Na sprzedaż
Kategoria
Mieszkanie
Lokalizacja
Novi Vinodolski
Powiat
Novi Vinodolski
Żupania
Primorsko-goranska
Kod pocztowy
51250
Powierzchnia użytkowa
63 m²
Powierzchnia działki
102 m²
Pokoje
3
Sypialnie
2
Łazienki
1
Odległość od morza
130 m
Odległość od centrum
1 500 m
ID ogłoszenia
366270

Co znalazła nasza AI w opisie

Ogród
Miejsca parkingowe
Widok na morze
Taras

Te cechy zostały automatycznie wykryte przez AI na podstawie opisu oferty. Mogą nie być w pełni dokładne i nie zostały zweryfikowane przez agencję.

Najczęstsze pytania o tę nieruchomość

Ile kosztuje ta nieruchomość?

Cena: 315 000 € · Cena za m²: 5 000 €/m²

Jak duża jest ta nieruchomość?

Powierzchnia użytkowa: 63 m² · Powierzchnia działki: 102 m²

Ile pokoi i łazienek ma ta nieruchomość?

Pokoje: 3 · Sypialnie: 2 · Łazienki: 1

Jak daleko od morza jest ta nieruchomość?

Odległość od morza: 130 m

Czy cena ofertowa jest adekwatna w porównaniu z podobnymi ogłoszeniami?

Cena ofertowa za m² jest nieco powyżej mediany porównywalnych ofert. Porównano z 50 podobnymi ofertami.

Co oznaczają oficjalne ceny sprzedaży?

To ceny faktycznie zapłacone przy sprzedaży nieruchomości w gminie Novi Vinodolski — mediana 2 499 €/m² za 2025 rok, według publicznych danych chorwackiego Ministerstwa Planowania Przestrzennego (MPGI). Porównanie z podobnymi ogłoszeniami powyżej opiera się natomiast na cenach ofertowych z portalu, które zwykle są wyższe, ponieważ cena podlega negocjacjom.

Pokaż na mapie

Lokalizacja: Novi Vinodolski, Primorsko-goranska - Mieszkanie Pokaż na mapie

O okolicy: Novi Vinodolski

Novi Vinodolski – miasto w Chorwacji, w żupanii primorsko-gorskiej, siedziba miasta Novi Vinodolski. Kurort turystyczny położony nad Morzem Adriatyckim, 45 km od Rijeki. W 2011 roku liczyło 4005 mieszkańców.

Liczba mieszkańców: 4 328

Źródło: Wikipedia

Podziel się z przyjaciółmi

Skontaktuj się z agentemInfo Możesz pisać wiadomości w swoim ojczystym języku, a sprzedawca automatycznie otrzyma przetłumaczoną wiadomość w preferowanym przez niego języku.