Pozemek Sveti Ivan Zelina
Na prodej · Sveti Ivan Zelina · Zagrebačka
Popis nemovitosti
Pozemek, Sveti Ivan Zelina, Sveti Ivan Zelina-okolí, Prodej, 1957,00m²
NA PRODEJ, ZEM, ST.
IVAN ZELINA Stavební pozemek na prodej v oblasti Sveti Ivan Zelina.
Celková plocha pozemku je 1957 m2.
Pozemek se rozšiřuje na 5 katastrální částice.Podle Rozhodnutí o přijetí Územního plánu města Sv.
Ivan Zelina pozemky k.č.
čes.
1618, 1619, 1620, 1621 a 1622, k.o.
Zelina, která se nachází v mezích stavební plochy osady, zdobená část, M1-smíšená výměna - převážně rezidenční.Vlastnictví spořádané!I27249Malčevci
PriceCheck
Nabídková cena za m² je výrazně pod mediánem srovnatelných nabídek.
Cena za m² je vyšší než u 0 % srovnatelných nabídek.
Zobrazit detailní analýzu
Nejpodobnější nabídky
Sveti Ivan Zelina
35 000 € · 2 126 m²
16 €/m²
Podobnost 90 %
Blaževdol
75 000 € · 2 472 m²
30 €/m²
Podobnost 54 %
Brezovec Zelinski
141 400 € · 1 414 m²
100 €/m²
Podobnost 52 %
Gornja Drenova
115 000 € · 1 410 m²
82 €/m²
Podobnost 52 %
Sveta Helena
95 000 € · 1 380 m²
69 €/m²
Podobnost 50 %
Srovnání vychází z aktuálních nabídkových cen v databázi CroReal. Nejde o odhad tržní hodnoty ani skutečné prodejní ceny.
Doplňující informace
- Cena
- 25 000 €
- Status
- Na prodej
- Kategorie
- Pozemek
- Poloha
- Sveti Ivan Zelina
- Okres
- Sveti Ivan Zelina
- Župa
- Zagrebačka
- PSČ
- 10380
- Velikost pozemku
- 1 957 m²
- ID inzerátu
- 245172
Časté dotazy k nemovitosti
Kolik stojí tato nemovitost?
Cena: 25 000 € · Cena za m²: 13 €/m²
Jak velká je tato nemovitost?
Velikost pozemku: 1 957 m²
Je nabídková cena adekvátní ve srovnání s podobnými nabídkami?
Nabídková cena za m² je výrazně pod mediánem srovnatelných nabídek. Porovnáno s 5 podobnými nabídkami.
Ukázat na mapě
Ukázat na mapě
O lokalitě: Sveti Ivan Zelina
Sveti Ivan Zelina je město v Chorvatsku, administrativně spadá pod Záhřebskou župu. V roce 2011 žilo ve městě 2 764 obyvatel, v celé připadající opčině pak 15 959 obyvatel. Město se rozkládá na východním svahu pohoří Medvednica, západně od řeky Lonja. Východně od něj vede dálnice A4, která spojuje Záhřeb s maďarským hraničním přechodem Goričan-Letenye.
Počet obyvatel: 14 602
Zdroj: Wikipedia
