Pozemok Mošćenička Draga

Na predaj · Mošćenička Draga · Primorsko-goranska

438 m² Plocha
Ponuková cena 73 000 € 167 €/m²

Popis nehnuteľnosti

Stavebný pozemok Mošćenička Draga, 438m2
MOŠĆENIČKA DRAGA - predávame pozemok 438 m2 pri kruhovom objazde v Mošćenička Draga.
Pozemok je príliš úzky na výstavbu, ale na parkovanie by bol ideálny...

CROREAL

PriceCheck

Spoľahlivosť: Nízka
Táto ponuka 167 €/m²
Medián podobných ponúk 267 €/m²
Rozdiel oproti mediánu -37,7 %

Ponuková cena za m² je výrazne pod mediánom porovnateľných ponúk.

Cenová pozícia 40.

Cena za m² je vyššia než pri 40 % porovnateľných ponúk.

Bežné cenové rozpätie: 130 €/m²–295 €/m² Porovnané s 5 podobnými ponukami
Zobraziť podrobnú analýzu

Doplňujúce informácie

Cena
73 000 €
Status
Na predaj
Kategória
Pozemok
Poloha
Mošćenička Draga
Okres
Mošćenička Draga
Župa
Primorsko-goranska
PSČ
51417
Veľkosť pozemku
438 m²
ID inzerátu
32357

Časté otázky k nehnuteľnosti

Koľko stojí táto nehnuteľnosť?

Cena: 73 000 € · Cena za m²: 167 €/m²

Aká veľká je táto nehnuteľnosť?

Veľkosť pozemku: 438 m²

Je ponuková cena primeraná v porovnaní s podobnými ponukami?

Ponuková cena za m² je výrazne pod mediánom porovnateľných ponúk. Porovnané s 5 podobnými ponukami.

Ukázať na mape

Poloha: Mošćenička Draga, Primorsko-goranska - Pozemok Ukázať na mape

O lokalite: Mošćenička Draga

Mošenička Draga je mesto v Chorvátsku v župe Primorje-Gorski Kotar. Nachádza sa juhozápadne od Opatija pod Mt. Učka. Osada Mošenička Draga sa vyvinula ako rybársky prístav mesta Mošenice a prvýkrát sa spomína v 1436.

Počet obyvateľov: 1 288

Zdroj: Wikipedia

Zdieľať s priateľmi

Kontaktovať makléraInfo Môžete písať správy vo vašom rodnom jazyku, predajca automaticky obdrží preloženú správu do jazyka, ktorý preferuje