Apartmán Novi Vinodolski

Na prodej · Novi Vinodolski · Primorsko-goranska

3 Pokoje 81 m² Plocha 2 Koupelny
Nabídková cena 252 000 € 3 111 €/m²

Popis nemovitosti

Dvoupokojový byt v Novi Vinodolski
Zprostředkováváme prodej moderního bytu o celkové obytné ploše 81 m2, který se nachází ve druhém patře bytového domu. Byt se skládá z obývacího pokoje s výstupem na balkon s výhledem na moře, kuchyně s jídelnou, dvou ložnic, koupelny a samostatného WC a chodby. Ložnice mají přístup ke společnému balkonu. Byt má jedno parkovací místo. Prodává se kompletně zařízený s klimatizací. Další informace na mobilu: 091 400 8883 Siniša Stjepanovi

CROREAL

PriceCheck

Spolehlivost: Vysoká
Tato nabídka 3 111 €/m²
Medián podobných nabídek 3 507 €/m²
Rozdíl proti mediánu -11,3 %

Nabídková cena za m² je mírně pod mediánem srovnatelných nabídek.

Cenová pozice 29.

Cena za m² je vyšší než u 29 % srovnatelných nabídek.

Obvyklé cenové rozpětí: 3 064 €/m²–6 318 €/m² Porovnáno s 50 podobnými nabídkami
Zobrazit detailní analýzu
Oficiální prodejní ceny (Novi Vinodolski): 2 499 €/m² Zdroj: MPGI, rok 2025
Odhad roční daně z nemovitosti: 81 €–405 € Podle sazby obce Novi Vinodolski pro rok 2026.

Varianty v tomto projektu

2

Doplňující informace

Cena
252 000 €
Status
Na prodej
Kategorie
Apartmán
Poloha
Novi Vinodolski
Okres
Novi Vinodolski
Župa
Primorsko-goranska
PSČ
51250
Obytná plocha
81 m²
Pokoje
3
Koupelny
2
První řada u moře
Ano
ID inzerátu
190937

Co AI našla v popisu

Klimatizace
Balkon
Zařízeno
Parkovací místa
Výhled na moře

Tyto vlastnosti automaticky rozpoznala AI z textu inzerátu. Nemusí být zcela přesné a nejsou ověřeny realitní kanceláří.

Časté dotazy k nemovitosti

Kolik stojí tato nemovitost?

Cena: 252 000 € · Cena za m²: 3 111 €/m²

Jak velká je tato nemovitost?

Obytná plocha: 81 m²

Kolik má nemovitost pokojů a koupelen?

Pokoje: 3 · Koupelny: 2

Jak daleko je nemovitost od moře?

První řada u moře: Ano

Je nabídková cena adekvátní ve srovnání s podobnými nabídkami?

Nabídková cena za m² je mírně pod mediánem srovnatelných nabídek. Porovnáno s 50 podobnými nabídkami.

Co znamenají oficiální prodejní ceny?

Jde o ceny skutečně zaplacené při prodeji nemovitostí v obci Novi Vinodolski — medián 2 499 €/m² za rok 2025 podle veřejných dat chorvatského Ministerstva prostorového plánování (MPGI). Srovnání s podobnými nabídkami výše naopak vychází z nabídkových cen na portálu, které bývají vyšší, protože se o ceně běžně vyjednává.

Ukázat na mapě

Poloha: Novi Vinodolski, Primorsko-goranska - Apartmán Ukázat na mapě

O lokalitě: Novi Vinodolski

Novi Vinodolski je město v Chorvatsku v Přímořsko-gorskokotarské župě, na pobřeží Jaderského moře. Podle sčítání z roku 2011 zde žilo 5113 obyvatel.

Počet obyvatel: 4 328

Zdroj: Wikipedia

Sdílet s přáteli

Kontaktovat makléřeInfo Můžete psát zprávy ve Vašem rodném jazyce, prodejce obdrží automaticky přeloženou zprávu do jazyka, který preferuje