Dom Sveti Lovreč Pazenatički
Na sprzedaż · Sveti Lovreč · Istarska
Opis nieruchomości
Istria, Sveti Lovreč, willa orientalna
Pośredniczymy w sprzedaży orientalnej willi o powierzchni 180 m2.
Willa doskonale łączy nowoczesną architekturę z harmonią natury i orientalną duchowością.
Zastosowanie czarnego kamienia wulkanicznego, znanego ze swoich właściwości terapeutycznych, zarówno w projekcie willi, jak i w basenie, dodaje tej nieruchomości niesamowitego wrażenia estetycznego.
Dodatkowo willa jest wyposażona w ręcznie robione meble drewniane, podkreślając jej zrównoważony charakter i połączenie z naturą.
Usytuowana na dwóch piętrach, parter willi oferuje przestronną otwartą przestrzeń, w której znajduje się salon, w pełni wyposażona kuchnia, jadalnia, toaleta oraz pomieszczenie gospodarcze z systemem ogrzewania.
Piętro górne zaprojektowano jako prywatną przestrzeń z trzema sypialniami i dwiema łazienkami, z których jedna jest typu en-suite.
Sypialnie, z dużymi oknami, zapewniają przytulne kąty do relaksu przy lekturze oraz imponujące widoki na naturalny krajobraz i morze.
Ogród willi, starannie ukształtowany i wypełniony różnorodną roślinnością, świadczy o włożonej trosce i uwadze.
Zawiera imponujący, oświetlony basen o powierzchni 32 m2 wykonany z kamienia wulkanicznego z masażowymi wodospadami, duży luksusowy jacuzzi oraz huśtawkę, które wszystkie przyczyniają się do atmosfery egzotycznej oazy.
Szanowni Klienci, zgodnie z ustawą o pośrednictwie w obrocie nieruchomościami, oglądanie nieruchomości jest możliwe wyłącznie po podpisaniu umowy pośrednictwa.
Zgodnie z tym samym, nabywca jest zobowiązany do zapłaty prowizji agencji w przypadku realizacji zakupu.
PriceCheck
Cena ofertowa za m² jest znacznie powyżej mediany porównywalnych ofert.
Cena za m² jest wyższa niż w 100 % porównywalnych ofert.
Pokaż szczegółową analizę
Najbardziej podobne oferty
Sveti Lovreč
595 000 € · 168 m²
3 542 €/m²
Podobieństwo 80 %
Sveti Lovreč
595 000 € · 168 m²
3 542 €/m²
Podobieństwo 80 %
SVETI LOVREČ PAZENATIČKI
590 000 € · 142 m²
4 155 €/m²
Podobieństwo 79 %
Sveti Lovreč
675 000 € · 174 m²
3 879 €/m²
Podobieństwo 79 %
Sveti Lovreč
745 000 € · 186 m²
4 005 €/m²
Podobieństwo 79 %
Sveti Lovreč
790 000 € · 198 m²
3 990 €/m²
Podobieństwo 77 %
Sveti Lovreč
750 000 € · 199 m²
3 769 €/m²
Podobieństwo 76 %
Rajki
750 000 € · 200 m²
3 750 €/m²
Podobieństwo 76 %
Porównanie opiera się na aktualnych cenach ofertowych w bazie CroReal. Nie jest wyceną wartości rynkowej ani rzeczywistą ceną sprzedaży.
Dodatkowe informacje
- Cena
- 960 000 €
- Status
- Na sprzedaż
- Kategoria
- Dom
- Lokalizacja
- Sveti Lovreč Pazenatički
- Powiat
- Sveti Lovreč
- Żupania
- Istarska
- Kod pocztowy
- 52448
- Powierzchnia użytkowa
- 180 m²
- Powierzchnia działki
- 1 040 m²
- Pokoje
- 4
- Łazienki
- 4
- ID ogłoszenia
- 230649
Co znalazła nasza AI w opisie
- Umeblowane
- Ogród
- Basen
- Widok na morze
Te cechy zostały automatycznie wykryte przez AI na podstawie opisu oferty. Mogą nie być w pełni dokładne i nie zostały zweryfikowane przez agencję.
Najczęstsze pytania o tę nieruchomość
Ile kosztuje ta nieruchomość?
Cena: 960 000 € · Cena za m²: 5 333 €/m²
Jak duża jest ta nieruchomość?
Powierzchnia użytkowa: 180 m² · Powierzchnia działki: 1 040 m²
Ile pokoi i łazienek ma ta nieruchomość?
Pokoje: 4 · Łazienki: 4
Czy cena ofertowa jest adekwatna w porównaniu z podobnymi ogłoszeniami?
Cena ofertowa za m² jest znacznie powyżej mediany porównywalnych ofert. Porównano z 18 podobnymi ofertami.
Pokaż na mapie
Pokaż na mapie
O okolicy: Gmina Sveti Lovreč
Gmina Sveti Lovreč – gmina w Chorwacji, w żupanii istryjskiej.
Liczba mieszkańców: 960
Źródło: Wikipedia
