Zemljište Vela Luka
Na prodaju · Vela Luka · Dubrovačko-neretvanska
Opis nekretnine
Otok Korčula, Vela Luka, poljoprivredno zemljište blizu mora
Poljoprivredno zemljište u blizini Vele Luke. Parcela je površine 12850 m2, prometno je povezana makadamskom cestom duljine 100 m s asfaltnim putem kojim se brzo dolazi do centra mjesta. Orijentacija zemljišta je sjeverna i pogled se pruža na samo mjesto i uvalu. Na zemljištu raste samonikli
Za ovu nekretninu kontaktirajte agenta na broj telefona +385 99 804 5271.
Više na Eurovilla.hr, ID: 460428
Direktan link: https://eurovilla.hr/nekretnina/otok-korcula-vela-luka-poljoprivredno-zemljiste-blizu-mora/460428/
PriceCheck
Za ovu nekretninu zasad nemamo dovoljno usporedivih ponuda.
Dodatne informacije
- Cijena
- 500 000 €
- Status
- Na prodaju
- Kategorija
- Zemljište
- Položaj
- Vela Luka
- Općina
- Vela Luka
- Županija
- Dubrovačko-neretvanska
- Poštanski broj
- 20270
- Površina zemljišta
- 12 846 m²
- Građevinsko zemljište
- Da
- ID oglasa
- 338036
Često postavljana pitanja o nekretnini
Koliko košta ova nekretnina?
Cijena: 500 000 € · Cijena po m²: 39 €/m²
Kolika je ova nekretnina?
Površina zemljišta: 12 846 m²
Prikaži na karti
Prikaži na karti
O lokaciji: Vela Luka
Vela Luka je općina na otoku Korčuli u Dubrovačko-neretvanskoj županiji u Hrvatskoj.
Broj stanovnika: 4 380
Izvor: Wikipedia
