Stan Novi Vinodolski

Na prodaju · Novi Vinodolski · Primorsko-goranska

4 Sobe 131 m² Površina 3 Kupaonice
Tražena cijena 380 000 € 2 901 €/m²

Opis nekretnine

Dva uređena apartmana u Novom Vinodolskom
Posredujemo u prodaji dva uređena apartmana sa velikom krovnom terasom ukupne površene 131 m2.
Prvi apartman se nalazi na drugom katu privatne kuće koji se sastoji od dnevnog boravka, kuhinje sa blagavaonicom, dvije spavaće sobe, kupaonice i zasebnog toaleta. hodnika. Spavaće sobe imaju izlaz na zajednički balkon sa pogledom na more.
Drugi apartman se nalazi u visokom potkrovlju velične 50 m2 koji se sastoji od dnevnog boravka, kuhinje, kupaonice, ostave i jedne spavaće sobe te krovne terase sa pogledom na more.
Apartmani se prodaju potpuno namješteni i opremljeni su klima uređajima.
Nekretnini pripada jedno parkirno mjesto.
Dodatne informacije na mobitel: 091 400 8883
agent Siniša Stjepanović

CROREAL

PriceCheck

Pouzdanost: Visoka
Ova ponuda 2 901 €/m²
Medijan sličnih ponuda 3 665 €/m²
Razlika od medijana -20,9 %

Tražena cijena po m² znatno je ispod medijana usporedivih ponuda.

Cjenovna pozicija 36.

Cijena po m² viša je nego kod 36 % usporedivih ponuda.

Uobičajeni raspon cijena: 2 446 €/m²–6 498 €/m² Uspoređeno s 50 sličnih ponuda
Prikaži detaljnu analizu
Službene prodajne cijene (Novi Vinodolski): 2 499 €/m² Izvor: MPGI, 2025.
Procjena godišnjeg poreza na nekretninu: 131 €–655 € Prema stopi općine Novi Vinodolski za 2026. godinu.

Varijante u ovom projektu

2

Dodatne informacije

Cijena
380 000 €
Status
Na prodaju
Kategorija
Stan
Položaj
Novi Vinodolski
Općina
Novi Vinodolski
Županija
Primorsko-goranska
Poštanski broj
51250
Stambena površina
131 m²
Sobe
4
Kupaonice
3
Prvi red do mora
Da
ID oglasa
190935

Što je AI pronašla u opisu

Klimatizacija
Balkon
Namješteno
Parkirna mjesta
Pogled na more
Terasa

Ove značajke automatski je prepoznala AI iz teksta oglasa. Mogu biti netočne i nisu provjerene od strane agencije.

Često postavljana pitanja o nekretnini

Koliko košta ova nekretnina?

Cijena: 380 000 € · Cijena po m²: 2 901 €/m²

Kolika je ova nekretnina?

Stambena površina: 131 m²

Koliko soba i kupaonica ima nekretnina?

Sobe: 4 · Kupaonice: 3

Koliko je nekretnina udaljena od mora?

Prvi red do mora: Da

Je li tražena cijena primjerena u usporedbi sa sličnim ponudama?

Tražena cijena po m² znatno je ispod medijana usporedivih ponuda. Uspoređeno s 50 sličnih ponuda.

Što znače službene prodajne cijene?

Riječ je o cijenama stvarno plaćenima pri kupoprodaji nekretnina u mjestu Novi Vinodolski — medijan 2 499 €/m² za 2025. godinu prema javnim podacima Ministarstva prostornoga uređenja (MPGI). Usporedba sa sličnim ponudama iznad temelji se pak na traženim cijenama na portalu, koje su u pravilu više jer se o cijeni redovito pregovara.

Prikaži na karti

Položaj: Novi Vinodolski, Primorsko-goranska - Stan Prikaži na karti

O lokaciji: Novi Vinodolski

Novi Vinodolski je grad u zapadnoj Hrvatskoj, u Primorsko-goranskoj županiji.

Broj stanovnika: 4 328

Izvor: Wikipedia

Podijelite s prijateljima

Obratite se agentuInfo Možete pisati poruke na svom maternjem jeziku, prodavač će automatski dobiti prevedenu poruku na jezik koji preferira