Kuća Novi Vinodolski

Na prodaju · Novi Vinodolski · Primorsko-goranska

5 Sobe 302 m² Površina
Tražena cijena 930 000 € 3 079 €/m²

Opis nekretnine

Samostojeća villa sa bazenom i okućnicom
U ponudi imamo prekrasnu samostojeću villu na mirnoj lokaciji, 500m od mora, svega 100m od trgovine, kafića, sastoji se od prizemlja i kata!
Kompletno je namještena i opremljena!
Sastoji se od 4 spavaće sobe svaka ima svoju kupaonicu, dnevnog boravka, kuhinje, kupaonice, hodnika, balkona, terase, okućnice na kojoj se nalazi bazen sa sunčalištem, sjenica, roštilj!!
Na okućnici se nalazi dodatni objekt u kojem se nalazi prostor za druženje, biljar, pikado, sauna!!
Grijanje na solarne panele!!
Lijepa ograđena okućnica koja pruža potpunu privatnost!!

CROREAL

PriceCheck

Pouzdanost: Visoka
Ova ponuda 3 079 €/m²
Medijan sličnih ponuda 2 829 €/m²
Razlika od medijana +8,9 %

Tražena cijena po m² blago je iznad medijana usporedivih ponuda.

Cjenovna pozicija 62.

Cijena po m² viša je nego kod 62 % usporedivih ponuda.

Uobičajeni raspon cijena: 1 800 €/m²–3 833 €/m² Uspoređeno s 50 sličnih ponuda
Prikaži detaljnu analizu
Procjena godišnjeg poreza na nekretninu: 302 €–1 510 € Prema stopi općine Novi Vinodolski za 2026. godinu.

Ponude za ovu nekretninu

5 Ponuda

Dodatne informacije

Cijena
930 000 €
Status
Na prodaju
Kategorija
Kuća
Položaj
Novi Vinodolski
Općina
Novi Vinodolski
Županija
Primorsko-goranska
Poštanski broj
51250
Stambena površina
302 m²
Površina zemljišta
834 m²
Sobe
5
ID oglasa
225496

Što je AI pronašla u opisu

Balkon
Namješteno
Vrt
Bazen
Terasa

Ove značajke automatski je prepoznala AI iz teksta oglasa. Mogu biti netočne i nisu provjerene od strane agencije.

Često postavljana pitanja o nekretnini

Koliko košta ova nekretnina?

Cijena: 930 000 € · Cijena po m²: 3 079 €/m²

Kolika je ova nekretnina?

Stambena površina: 302 m² · Površina zemljišta: 834 m²

Koliko soba i kupaonica ima nekretnina?

Sobe: 5

Je li tražena cijena primjerena u usporedbi sa sličnim ponudama?

Tražena cijena po m² blago je iznad medijana usporedivih ponuda. Uspoređeno s 50 sličnih ponuda.

Nudi li ovu nekretninu više agencija?

Da. jo-da nekretnine d.o.o. – 850 000 €; Opereta Real Estate – 850 000 €; Dogma nekretnine d.o.o. – 890 000 €; ONE ADRIA Nekretnine – 930 000 €; MAISON REAL ESTATE – Cijena na upit.

Prikaži na karti

Položaj: Novi Vinodolski, Primorsko-goranska - Kuća Prikaži na karti

O lokaciji: Novi Vinodolski

Novi Vinodolski je grad u zapadnoj Hrvatskoj, u Primorsko-goranskoj županiji.

Broj stanovnika: 4 328

Izvor: Wikipedia

Podijelite s prijateljima

Obratite se agentuInfo Možete pisati poruke na svom maternjem jeziku, prodavač će automatski dobiti prevedenu poruku na jezik koji preferira