Stan Brod Moravice

Na prodaju · Brod Moravice · Primorsko-goranska

1 Sobe 40 m² Površina 1 Kupaonice
Tražena cijena 79 000 € 1 975 €/m²

Opis nekretnine

Namještena garsonijera u centru moravica – odmah useljiva
CASA BELLA iz ponude izdvaja kompletno namještenu  garsonijeru površine 40 m², smještenu na 3. katu uredne peterokatnice u samom centru Moravica, u prekrasnom području Gorskog kotara. Garsonijera se sastoji od prostrane dnevne sobe, kuhinje i kupaonice, a posebnu vrijednost predstavlja balkon s predivnim pogledom na zelenilo. Stanu pripada i spremište. Stan se prodaje kompletno namješten i sa svim stvarima, tako da je odmah spreman za useljenje ili korištenje. Grijanje je na pelete, a stan ima vrlo male režije. Zgrada je uredna i održavana, a lokacija u samom centru Moravica omogućuje blizinu svih važnih sadržaja. Idealna nekretnina za život, odmor, vikendicu ili investiciju za turistički najam, uz prekrasnu prirodu Gorskog kotara na dohvat ruke. 40 m² Garsonijera – dnevna soba, kuhinja i kupaonica Balkon Spremište 3. kat Uredna peterokatnica Kompletno namještena sa svim stvarima Grijanje na pelete Vrlo male režije Predivan pogled na zelenilo Centar Moravica – Gorski kotar MOGUĆA ZAMJENA ZA STAN U RIJECI! Vlasnik je spreman razmotriti zamjenu za stan na području Rijeke, uz dogovor i eventualnu nadoplatu. Casa Bella nekretnine 091 299 5500  

CROREAL

PriceCheck

1 975 €/m²

Za ovu nekretninu zasad nemamo dovoljno usporedivih ponuda.

Procjena godišnjeg poreza na nekretninu: 120 € Prema stopi općine Brod Moravice za 2026. godinu.

Dodatne informacije

Cijena
79 000 €
Status
Na prodaju
Kategorija
Stan
Položaj
Brod Moravice
Općina
Brod Moravice
Županija
Primorsko-goranska
Poštanski broj
51312
Stambena površina
40 m²
Sobe
1
Kupaonice
1
ID oglasa
361172

Što je AI pronašla u opisu

Balkon
Namješteno

Ove značajke automatski je prepoznala AI iz teksta oglasa. Mogu biti netočne i nisu provjerene od strane agencije.

Često postavljana pitanja o nekretnini

Koliko košta ova nekretnina?

Cijena: 79 000 € · Cijena po m²: 1 975 €/m²

Kolika je ova nekretnina?

Stambena površina: 40 m²

Koliko soba i kupaonica ima nekretnina?

Sobe: 1 · Kupaonice: 1

Prikaži na karti

Položaj: Brod Moravice, Primorsko-goranska - Stan Prikaži na karti

O lokaciji: Brod Moravice

Brod Moravice je općina u Hrvatskoj. Nalazi se u Primorsko-goranskoj županiji.

Broj stanovnika: 663

Izvor: Wikipedia

Podijelite s prijateljima

Obratite se agentuInfo Možete pisati poruke na svom maternjem jeziku, prodavač će automatski dobiti prevedenu poruku na jezik koji preferira