• IT
  • HR
  • SK
  • DE
  • CZ
  • EN

Artikel über uns

CNN

cnn.iprima.cz in cnn.iprima.cz

23.6.2024

cnn.iprima.cz

Krásný ostrov s dokonalým soukromím,“ láká zájemce agentura. Podle popisu je ostrov perfektní pro glamping, svatby, soukromé večírky, teambuildingy a další různé akce. Nachází se tam borový les poskytující dostatek stínu a také kamenný dům, který byl postaven před rokem 1968. Nechybí ani vlastní zdroj pitné vody.

Mehr anzeigen


iDNES.cz

iDNES.cz in iDNES.cz

6.6.2024

idnes.cz

Nemovitosti v České republice jsou mezi místními obyvateli velmi oblíbené. Vzhledem k příliš vysokým cenám se lidé začínají poohlížet po nemovitostech za hranicemi naší země. Pro nákup nemovitosti Chorvatsko představuje ideální destinaci. Navštivte největší inzertní portál s chorvatskými nemovitostmi, který je lídrem na trhu a nabízí přes 140.000 nemovitostí na jednom místě. Na webu Croreal najdete širokou nabídku luxusních vil, apartmánů u moře, ale i stavební pozemky. Komunikace je plně v českém jazyce a kromě bohaté nabídky vám poskytneme i odborné poradenství a orientaci na trhu. S naší pomocí snadno naleznete svou vysněnou nemovitost v Chorvatsku.

Mehr anzeigen


REFLEX.cz

Reflex.cz in Reflex.cz

15.9.2023

reflex.cz

Pohled na horské masivy, toulky roztomilými uličkami romantických měst a vesnic, šumění moře, dny zalité sluncem a teplé večery od jara do podzimu. Komu by se taková představa nelíbila. Toto vše reálně nabízí Chorvatsko. Perla u Jadranu přináší i další výhody – na spoustě míst se domluvíte česky a můžete sem z Čech dojet pohodlně autem.

Mehr anzeigen


News.sk

News.sk in News.sk

5.9.2023

news.sk.cz

Vysnívaný domček alebo apartmán pri mori nemusí zostať len snom. Nehnuteľnosti pri mori sú skvelou investíciou, ktorej návratnosť je istá vo viacerých smeroch. Po kúpe apartmánu pri mori môžete nehnuteľnosť prenajímať, zrekonštruovať ju a následne predať alebo využívať ako víkendové sídlo. Ako sa dostať k nehnuteľnosti pri mori jediným kliknutím?

Mehr anzeigen


Magazin.cz

By Eva Mizerová in Magazin.cz

12.8.2023

magazin.cz

Chorvatsko je bezpečné místo pro život. Investice do nemovitosti se může změnit ve složitý proces, a proto byste se měli seznámit se základními pravidly a osvědčenými postupy, ať už plánujete zakoupit apartmán, rodinný dům, pozemek, nebo administrativní budovu.

Mehr anzeigen


LivingHome.cz

By LH.cz in LivingHome.cz

27.7.2023

Koupě nemovitosti obecně se řadí mezi velmi zajímavé investiční příležitosti. Svou roli v tom pochopitelně hrají rostoucí ceny nemovitostí za poslední roky, ale i v současné době, kdy ceny spíše stagnují, je možné najít zajímavé nabídky, na kterých lze své peníze dobře zhodnotit.

Mehr anzeigen


Ostsee-Strandurlaub

By Ostsee-Strandurlaub.net in ostsee-strandurlaub.net

27.8.2023

Immobilien in Kroatien: Einfach zum Haus am Strand. In Kroatien bieten sich viele Möglichkeiten, ein Haus am Strand zu finden. Die Auswahl an Immobilien in Kroatien ist groß und vom Appartement bis hin zum Kauf ist das Angebot groß.

Mehr anzeigen


MojStan.net

By MojStan.net in MojStan.net

9.7.2023

Studenti i mlade obitelji nekada su bili najučestaliji unajmljivači stanova, posebno onih na zagrebačkom području, no pomama za kratkoročnim najmom polako mijenja sliku tržišta i stavlja ih u nezavidan položaj. Trend porasta potražnje za najmom na dnevnoj bazi, rezultirao je porastom cijena stanova za klasični, dugoročni najam – upravo zbog smanjenja ponude takvih na tržištu.

Mehr anzeigen


HouseHouse.cz

By HouseHouse.cz in HouseHouse.cz

15.6.2023

Mít druhý domov v nějaké teplé krajině u moře je snem hodně lidí. V dnešní době už ale rozhodně nejde o něco nedosažitelného, co by si mohly dovolit jen celebrity či hodně bohatí. Ceny nemovitostí v Česku totiž vzrostly natolik, že na jihu nejsou o moc vyšší, kolikrát je tomu přesně naopak.

Mehr anzeigen


kazdodenne.cz

By kazdodenne.cz in kazdodenne.cz

15.6.2023

Chorvatsko, které je jistě právem nazýváno klenotem Jaderského moře a rájem pro milovníky slunce, krásné přírody a také bohaté historie; láká každoročně k návštěvě turisty z celého světa. Díky své oblíbenosti se v posledních letech stává rovněž vyhledávaným cílem pro investory, hledající nemovitosti v této zemi s obrovským potenciálem růstu a nádhernými lokalitami.

Mehr anzeigen


SvetDnes.cz

By SvetDnes.cz in kazdodenne.cz

10.6.2023

Navzdory všem informacím o zdražujícím Chorvatsku je tato země v mnoha ohledech stále zajímavou destinací, a to hned z několika důvodů. Nejenže nabízí stále krásnou přírodu, města a místa plná historie a samozřejmě také tolik oblíbené moře, jsou zde také zajímavé příležitosti, jak investovat.

Mehr anzeigen


Svetobeznik

By svetobeznik.info in svetobeznik.info

26.7.2023

Pokud se rozhodnete o koupi bytu, domu či jiné nemovitosti na Jadranu, myslete na skutečnost, že celý proces koupě probíhá odlišně od pořízení nemovitosti v Česku a také s sebou nese určitá rizika, se kterými se u nás nesetkáte. Na druhou stranu, pokud se rozhodnete o koupi do osobního vlastnictví, nemusíte zakládat žádnou místní společnost.

Mehr anzeigen


obydleni.cz

By obydleni.cz in obydleni.cz

24.7.2023

Chorvatsko z módy asi jen tak nevyjde. I po jejich přechodu na euro totiž stále zůstávají jednou z těch levnějších dovolenkových destinací, navíc snadno dostupných autem z Česka. Kromě toho má země hodně co nabídnout. Překrásné přírodní parky, nádherné pláže, útesy, ostrovy. Turistů tu bude vždy dost. A vy na tom můžete vydělat.

Mehr anzeigen


domacinoviny

By domacinoviny.cz in domacinoviny.cz

24.7.2023

V posledních letech se nákup nemovitosti v Chorvatsku stal populárním trendem mezi Čechy. Důvody jsou jasné - krásné pobřeží, příznivé klima a bohatá historie. Ale jaký je proces nákupu nemovitosti v Chorvatsku a jak se liší od procesu v České republice?

Mehr anzeigen

Haus am Strand oder Apartment am Meer?

Alles über kroatische Immobilien